Impresariat
hot chocolate

HOT CHOCOLATE


Twórcy przeboju "You sexy thing"

HOT CHOCOLATE istnieje od 25 lat i może poszczycić się listą przebojów singlowych, na której znajdują się tytuły takie jak: "You Sexy Thing", "Every One's A Winner", "It started with a Kiss", "So you win Again". Jest to jedyna grupa, która przez całe lata siedemdziesiąte każdego roku odnosiła sukces na brytyjskich listach przebojów.

HOT CHOCOLATE dawało zawsze bardzo wiele koncertów. Grupa brała udział w tak prestiżowych wydarzeniach jak królewskie przyjęcie weselne księżniczki Diany i księcia Karola w 1981 roku w Pałacu Buckingham.

W 1986 roku grupę opuścił Errol Brown decydując się na solową karierę. Następnego roku HOT CHOCOLATE odniosło sukces na niemieckich listach przebojów za sprawą utworu "Never Pretend" napisanego przez członka grupy Harvey'a Hinsley'a.

HOT CHOCOLATE koncertuje obecnie w całej Wielkiej Brytanii oraz na kontynencie wykorzystując niezwykły talent wokalny Greg'a Bannis'a. Już wkrótce HOT CHOCOLATE nagrywać będzie nowy album poprzedzony wydaniem singlowym.

posłuchaj:
Hot Chocolate - Every 1's a Winner
Hot Chocolate - So You Win Again
Hot Chocolate - You Sexy Thing [remix]
Hot Chocolate - It Started with a Kiss

do pobrania:
informacje o zespole


2 września 2007
Hot Chocolate, Kool & The Gang, Gloria Gaynor, Village People i Sister Sledge gwiazdami trzeciego dnia 44 Miedzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie TVN.


kontakt:
Jerzy Porębski - jerzy.porebski@artica.pl
tel.: +48 507 039 179

Maciek Polz - maciek.polz@artica.pl
tel.: +48 503 411 996